Opis usługi

Przechowywanie dokumentów

Oprócz usługi archiwizacji, Proarchiv oferuje również przechowywanie dokumentów.
Korzystają z niej klienci nie posiadający w swoich biurach wystarczającej ilości miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych dokumentów. Odpowiednio przygotowane i posegregowane dokumenty zostają wówczas ulokowane w jednej z naszych lokalizacji – łatwo dostępnej w razie każdej potrzeby.

Firma dysponuje odpowiednią powierzchnią magazynową, aby zapewnić profesjonalne składowanie archiwów, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi gwarantujących środowisko odpowiednie do przechowywania danych w formie papierowej.
Dysponujemy warunkami które spełniają normy związane z przechowywaniem danych w formie papierowej – w magazynie danych utrzymywana jest odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza. Przechowywanie dokumentów odbywa się zgodnie z oczekiwaniami klienta, zawsze w formie pełnej poufności i zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Wielu klientów wybiera Proarchiv, ponieważ jesteśmy sprawdzonym Partnerem – i godnym zaufania.

Dzięki prowadzeniu zewnętrznego archiwum Państwa firma zyskuje dodatkową powierzchnię użytkową, a także pewność, że dokumenty są bezpieczne i przechowywane we właściwych warunkach – a także nie dłużej, niż jest to konieczne i biznesowo opłacalne.

Zapraszamy!

Zapytaj o tę usługę