Wynajem powierzchni

Wychodząc naprzeciw ciągle zmieniających się wymagań naszego rynku oraz chcąc ułatwić działanie wielu przedsiębiorstw oferujemy swoje magazyny na Państwa potrzeby do:

  • wynajmu powierzchni magazynowych
  • wynajmu miejsc paletowych
  • załadunek/rozładunek 

Jest to rozwiązanie bardzo często wykorzystywane przez wiele firm w Polsce, . Zamiast inwestować w kosztowne i długotrwałe budowy lub wynajmować całe budynki warto zastosować inne rozwiązania.

Dzięki naszej propozycji unikniesz zbędnych wydatków, a zyskasz przestrzeń magazynową dostosowaną tylko do Twoich potrzeb.

wynajem powierzchni magazynowych

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz same korzyści. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w zakresie archiwizowania dokumentów i materiałów daje Państwu poczucie pewności i bezpieczeństwa. Wszystkie przechowywane rzeczy w naszych magazynach są chronione i przetrzymywane w odpowiednich warunkach, a dostęp do nich jest łatwy i zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz.

To praktyczne rozwiązanie ułatwi funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Rezygnujesz z niepotrzebnych kosztów, a do prowadzenia działalności potrzebujesz tylko biura.

Zachęcamy do skorzystania z praktycznych i nowoczesnych rozwiązań jakie daje usługa przechowywania rzeczy w magazynach ProArchiv!