Archiwizacja, przechowywanie i niszczenie dokumentów

Wśród obowiązków każdego przedsiębiorstwa, można wyróżnić czynności, które nie wpływają bezpośrednio na ich kondycję. Często jednak są one niezbędne do tego, żeby firma funkcjonowała przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa dotyczącego poufności informacji i działała zgodnie z prawem. Proponujemy szereg usług, dzięki którym informacje zawarte w Państwa dokumentacji będą w pełni chronione.

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów

Właściwe uporządkowanie akt może znacznie usprawnić codzienną pracę firmy. Przede wszystkim profesjonalna archiwizacja dokumentów znacznie ułatwia dostęp do konkretnych umów, faktur itp. Co również jest ważne, przeprowadzenie takiego procesu pozwala również mieć kontrolę nad dokumentami w firmie – doskonale orientować się w tym, którą dokumentację będzie trzeba wkrótce zniszczyć (brakowanie dokumentacji), a którą należy jeszcze przez jakiś czas przechowywać, bo tego wymaga prawo. Samodzielna archiwizacja to czasochłonne zajęcie. Bez odpowiednich kompetencji całe przedsięwzięcie może zakończyć się niepowodzeniem. Z naszą firmą mogą być Państwo pewni, że ten proces zostanie rzetelnie zaplanowany przez doświadczone osoby, które mają doświadczenie w usługach archiwizacyjnych. Chaotyczne magazynowanie dokumentacji to bolączka wielu firm, niezależnie od tego, w jakiej branży działają. Swoim doświadczeniem i wiedzą staramy się wspomóc każdego klienta.

Niektóre przedsiębiorstwa potrzebują szerzej zakrojonej usługi niż sama archiwizacja. Z myślą o takich klientach, proponujemy przechowywanie dokumentów. To tańsza i wygodniejsza alternatywa dla wynajmowania dodatkowej przestrzeni, kupna specjalnych szaf i zabezpieczenia pomieszczenia. W naszej firmie wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia, zapewniające informacjom najwyższą ochronę. Przechowywanie dokumentów w archiwum zewnętrznym to komfort psychiczny i możliwość pełnego skupienia się na bieżącej działalności firmy.

Niszczenie i utylizacja dokumentów

Zgodnie z obowiązującym prawem, zabronione jest przechowywanie danych osobowych dłużej, niż jest to wymagane. Samodzielne niszczenie dokumentów papierowych ma sens tylko w przypadku naprawdę małej firmy lub wręcz jednoosobowej działalności gospodarczej. W każdej innej sytuacji taka czynność pochłonie czas pracowników, który mógłby być spożytkowany lepiej. Dysponujemy profesjonalnymi instalacjami do niszczenia dokumentacji. Każdy etap odbywa się z zachowaniem ostrożności i poszanowaniem prywatności informacji klienta. Dzięki tej usłudze mogą Państwo szybko pożegnać się z problemem akt zalegających na półkach i mieć świadomość, że niszczenie dokumentów zostało powierzone rzetelnemu usługodawcy. Oprócz niszczenia dokumentacji papierowej, zajmujemy się również niszczeniem nośników danych. Jest to usługa, która w dobie digitalizacji staje się bardzo popularna. Klienci coraz chętniej decydują się na elektroniczny zapis informacji, toteż tej usługi nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Skanowanie i digitalizacja dokumentów

Oszczędność miejsca, możliwość jednoczesnej pracy kilku osób nad jednym dokumentem, przeszukiwanie bazy akt na podstawie spontanicznie wybranego kryterium – to tylko kilka zalet przeprowadzenia digitalizacji w przedsiębiorstwie. Nowoczesny sprzęt sprawa, że sprawnie realizujemy taką usługę, a nasi klienci po niedługim czasie mogą cieszyć się dostępem do uporządkowanej, elektronicznej dokumentacji firmowej.

Kompleksowość naszych usług to spokój Państwa firmy

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych firm, świadomych wagi informacji i konieczności ich ochrony. Proponujemy:

  •  indywidualne podejście do każdego klienta
  • doradztwo i rzetelne przybliżenie każdego procesu
  • łatwy dostęp do przechowywanych przez nas dokumentów

Dzięki doświadczeniu oraz temu, że mamy dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologicznie zaawansowanych rozwiązań, możemy zaproponować tak kompleksową ofertę. Możliwość korzystania z kilku usług jednocześnie zapewnia naszym klientom wygodę i pozwala na oszczędność czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością.

Nasz zespół o zarządzaniu informacją wie wszystko. Od usprawniania przepływu informacji w firmie i tradycyjnych form archiwizacji, poprzez budowanie i przenoszenie magazynów zawierających dane – aż po nowoczesne i najbezpieczniejsze formy digitalizacji dokumentów.
Nasze działania są zgodne z normami unijnymi, a także z naszą wewnętrzną polityką ekologiczną.
Archiwizacja i zarządzanie dokumentacją – a także niszczenie akt, odbywa się w oparciu o obowiązujące standardy. Nasi klienci mają pewność, że zarządzamy ich danymi w sposób pewny, niezawodny, odpowiedzialny i ekologiczny.
Nasza firma stosuje się do norm i przepisów obowiązujących we wszystkich krajach europejskich. Stawiamy na wysoki standard obsługi klienta i jego zadowolenie – dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie bardzo wymagających procedur dotyczących archiwizowania, organizowania oraz niszczenia dokumentacji

Dlaczego my?

  • Profesjonalizm i pełne wsparcie klienta
  • Nowoczesność i innowacyjność to nasza domena
  • Zaufało nam wielu klientów. Jesteśmy sprawdzeni i niezawodni.
  • Upraszczamy procedury i ułatwiamy życie przedsiębiorcom.
  • Wciąż się rozwijamy. Szukamy optymalnych rozwiązań dla biznesu.