Centrum Logistyczne

Wychodząc naprzeciw ciągle zmieniających się wymagań naszego rynku oraz chcąc ułatwić działanie wielu przedsiębiorstw w zakresie rozładunku, załadunku, przechowywania paletowego towarów, oferujemy swoje zaregałowane magazyny wysokiego składowania na Państwa potrzeby:

  • dysponujemy ponad 8 tyś m2 powierzchniami magazynowymi wysokiego składu,
  • sześcioma dokami załadunkowymi dla samochodów typu TIR,
  • ponad 9 tyś miejsc paletowych,
  • ponad 6 tyś m2 utwardzonego placu,
  • elektroniczny system zarządzania powierzonym towarem.

Jest to rozwiązanie bardzo często wykorzystywane przez wiele firm europejskich, a od niedawna także w Polsce, zamiast inwestować w kosztowne i długotrwałe budowy lub wynajmować całe hale, warto zastosować inne rozwiązania outsourcingowe które pozwalają na  ograniczenie kosztów, tym przypadku przechowywanie paletowe towarów  oraz szybki ich załadunek jak i rozładunek.

Dzięki naszej propozycji unikniesz zbędnych wydatków, a zyskasz „elastyczną” przestrzeń magazynową dostosowaną tylko do Twoich potrzeb zlokalizowaną przy trasie S8.

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz same korzyści. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w zakresie przechowywania i udostępniania, daje Państwu poczucie pewności i bezpieczeństwa. Wszystkie przechowywane rzeczy w naszych magazynach są chronione i przetrzymywane w odpowiednich warunkach, a dostęp do nich jest łatwy i zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz – pracujemy na dwie zmiany.

20221014_102721

To praktyczne rozwiązanie ułatwi funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Rezygnujesz z niepotrzebnych kosztów, a do prowadzenia działalności potrzebujesz tylko biura.

Zachęcamy do skorzystania z praktycznych i nowoczesnych rozwiązań jakie daje usługa outsourcingu przechowywania rzeczy w magazynach ProArchiv!